Mesajul primarului

Mesajul Primarului (17.07.2016)

Stimați locuitori ai comunei Țuțora

Este o onoare pentru mine să pot să mă adresez dumnevoastră pe această cale din funcția pe care o mare parte din dumnevoastră mi-ați încredințat-o. Este o funcție care implică multă muncă, seriozitate dar care oferă și multe satisfacții.

Împreună cu personalul Primăriei cât și cu membrii Consiliului Local doresc să aducem Comuna Țuțora acolo unde îi este locul, adică în topul celor mai dezvoltate comunități din județul Iași. Suntem în măsură să aplicăm corect legislația aflată în vigoare, putem să sprijinim tinerii, pesoanele nevoiașe dar avem nevoie și de sprijinul dumnevoastră pentru a duce la îndeplinire proiectele propuse.

Sper într-o colaborare transparentă, benefică și constructivă care să conducă la progresul și dezvoltarea comunității noastre.

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *